Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Historia E Inçestit 2: Lojë Porno Falas Familjare

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj lojën #1 incest porno online

Përshëndetje! Mirë se vini në Inçestin 2. Ekipi ynë zhvillues ka punuar shumë gjatë muajve të fundit për të mbledhur titullin tonë për lirim. Historia e inçestit 2 filloi së pari si një ide në korrik të 2015: tani është më së fundi koha për ta vënë atë online që e gjithë bota të gëzojë! Nëse je i sëmurë dhe i lodhur nga lojrat e të rriturve që thjesht nuk e godasin vendin, ne mendojmë se do të duash gjithçka që ka për TË dashuruar RRETH IS2-ës. Ne besojmë se loja jonë është një nga më të mirët në zhanër dhe kemi pak dyshim se ju do të ndjeni të njëjtën mënyrë kur e ngarkoni atë për veten tuaj., Vini re para se të nënshkruani dhe të luani këtë titull të madh lojërash seksuale të fokusuar në familje është krejtësisht pa pagesë dhe nuk kërkohet shkarkime! Ne i kuptojmë shqetësimet dhe dëshirat e konsumatorit modern, që na ka vënë në pozitë të mirë për t'u dhënë njerëzve si ju qasje në argëtimin e bixhozit të klasit botëror. Ku tituj të tjerë kanë rënë dhe nuk kanë arritur të sigurojnë, ne do të marrim xhokën dhe do të kërkojmë të të japim akses me një sasi të madhe lojrash solide, seksi inçeste. Edhe ti mund ta marrësh atë premtim me vete në bankë, vetëm luaj dhe zbulo për veten tënde!

Grafikët tanë janë të ndryshëm

U bë e dukshme në pjesën e parë të viteve 2000 se lojrat e pornos do të vuanin kurdoherë deri sa grafikët e cilësisë të qenë në dispozicion. Meqë elementi vizual i këtyre lojrave është kaq i rëndësishëm, ne kemi investuar rreth 50% të buxhetit tonë në punën e artit dhe dizajnerët e motorrëve për të bërë lojën të duket yll. Ne me të vërtetë besojmë se si gjërat tani qëndrojnë, ne kemi një nga titujt më tërheqës NË treg. Duket se pamja e jashtme është gjithçka, kështu që nëse po kërkoni argëtimin e lojrave të inçestit që ka një prirje të madhe drejt kënaqësisë vizuale, Inçesti 2 është këtu për të siguruar këtë përvojë., Ne jemi përkushtuar që grafika të jetë gjithmonë e qetë dhe në çdo pajisje. Mund të drejtosh Edhe Historinë e Inçestit 2 në një pajisje standarte të telefonisë celulare nëse do-teknologjia jonë përshtatet me rregullimet GPU dhe CPU në fluturim për të siguruar që çdo gjë të duket e madhe pa marrë parasysh se si po e shijon lojën tonë. Oh, dhe ne do të aplikojmë patçes rregullisht për t'u siguruar që keni qasje në atë përvojë pornografike me yje në një botë lojrash që keni pritur!

Arritjet në lojën tonë

Nëse je dikush që do një qëllim për të punuar, sistemi i arritjeve Në Inçestin 2 sigurisht që do të të bëjë shumë të lumtur. Kemi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1. arritje unike për ty për të hapur. Disa janë shumë të thjeshtë-të tilla si mbledhja e 100 dollarëve – ndërsa të tjerë janë shumë më të vështirë dhe do të kërkojnë shumë përpjekje e energji për të zhbllokuar. Ne shpresojmë se kjo do t'ju japë një ndjenjë riplajueshmërie që ne duam në titullin tonë. Mund të jesh në krye të bordit të arritjeve? Askush që ka luajtur Historinë 2 nuk ka arritur 111. mund të jesh i pari që e bën këtë!, Vini re se si ju përparoni gjatë lojës, arritjet do të zhbllokojnë gjithashtu një grup tiparesh të veçanta. Këto përfshijnë Npc-të e reja, duke i dhënë fund historive, duke filluar vende dhe më shumë. Mendoni për sistemin e arritjeve si të integruar tërësisht me lojën për ta bërë atë sa më sfiduese të jetë e mundur. Ndërkohë që jeni të lirë të injoroni këto mundësi të avanconi përparimin tuaj në zonën e arritjeve, ndoshta është në interesin tuaj më të mirë për ta provuar.

Shërbimet re në IS2

Sepse Historia 2 Inçest kalon përmes shfletuesit tënd, kjo do të thotë se ti do të jesh gjithmonë i lidhur me serverat tanë qendrorë. Si rezultat, nuk do t'ju duhet të ruani manualisht çdo progres (megjithëse mund të eksploroni opsione të ndryshme dialogu) dhe loja do t'ju menazhojë të gjitha këto për ju. Kjo do të thotë gjithashtu se nëse harron të shpëtosh, mund të kthehesh direkt në veprim pa humbur progresin tënd. Reja nuk ka sinkronizuar të gjitha pajisjet gjithashtu, kështu që nëse ju ndodh të luani në telefonin tuaj një ditë dhe PC tjetër, ju ende do të luani të njëjtën kursim., Vendosëm të shkonim në këtë rrugë për të siguruar që ju lojtarët me brirë të mos keni qasje të menjëhershme në përmbajtjen që ju kërkoni. Loja me re është e ardhmja, veçanërisht në hapësirën e të rriturve, kur njerëzit mund të mbyllin shpejt shfletuesit e tyre për një arsye apo një tjetër. Ne mendojmë se ky stil lojrash duhet të jetë standarti dhe jemi krenar të jemi një nga studiot pionere në hapësirë. Ka shumë të tjera nga ato që vijnë!

Orientimi i plotë në Historinë 2

Zakoni është një tipar i rëndësishëm për ne, prandaj kemi një seksion Të Plotë Të Përçarjes së serverit – dhe nën – forum-përkushtuar ndaj modeve doganore që ka krijuar komuniteti ynë. Ne kemi një sasi të tepruar mjetesh që mund të përdoren për të personalizuar instalimin tuaj dhe përveç kësaj, ju do të gjeni se njerëzit ofrojnë mënyrën e tyre për të instaluar dhe përdorur. Falë sistemit backend ne kemi, metodat sinkronizohen në profilin tuaj dhe janë të lehta për të ndezur dhe ndalur në vartësi të asaj përvoje që ju dëshironi të keni., Një nga modset më popullore që kemi për momentin është personazhet e personalizuar – ju mund të projektoni fjalë për fjalë dhe të shtoni ÇDO NPC që ju dëshironi bazuar në kërkesat tuaja ekzakte! A do të doje Që Rajli Rid të Bëhej motra jote? Pa problem! Dikush ka krijuar një mjet që e bën këtë një shëtitje absolute në park. Ne po punojmë gjithashtu në një sistem për lejimin e misioneve doganore të projektohen të cilat duhet të lirohen në disa muajt e ardhshëm. Është një kohë emocionuese për të luajtur Inçestin 2, kjo është e sigurt!

Pra, çfarë po pret? Regjistrohu tani dhe shijo lojën më të mirë të pornos incest që tregu ka për të ofruar! Nuk do zhgënjehesh me eksperiencën tënde. Faleminderit që lexove dhe urime për lojërat.

Luaj Falas Tani